zobrazeno 15 - 20 z 16029-05-08
projekce filmu PERNÝ DEN
 Beatlemanie a jeden obyčejný den v životě nejslavnější hudební skupiny všech dob. Skvělá hudba a anglický humor v podání čtyř známých zpěváků: Johna Lennona, Paula McCartneyho, George Harrisona a Ringa Stara. Je to jejich filmový debut, který získal ocenění - Nejlepší britský film roku. Obsahuje známé hity jako: "A Hard Day`s Night", "Can`t Buy My Love", "She Loves You" a další. Film doprovází členy skupiny The Beatles během jejich jednodenního maratónu - od cesty vlakem do hotelu a do TV studia.
  Takže se uvidíme v Ponorce v pondělí 5.5.2008.


27-04-08
BENEFICE PRO PSÍ ÚTULEK
 V sobotu 3.5.2008 proběhne v kralupském hudebním baru Ponorka BENEFIČNÍ KONCERT PRO PSÍ ÚTULEK v Kralupech nad Vltavou, který poničila Emma - vichřice nedávno proběhnuvší naším městem. Na akci zahrají kapely VAJGL - punx, S.N.A.D. - punx a VLASATÝ ŽÁROVKY - walchcoreunderground. Jako speciální pecka vystoupí pekelní napichovači se svojí HELL SHOW! Po skončení živé produkce poběží oldies afterparty až do rána - dj Saddam.
 Startujem v šest odpoledne, vlezný je kilo, a kdo by měl chuť, může přinést i nějaké psí žrádlo, jako dárek pro psíky.

plakát akce


24-4-08
projekce filmu PAVUČINA
 Doražte v pondělí 28-4-08 na promítání filmu PAVUČINA. Ve své době, v druhé polovině 80. let se jednalo o první zcela otevřenou a také nebývale syrovou výpověď o průběhu a následcích drogové závislosti. Příběh osmnáctileté dívky, která se pokouší uniknout návyku, vykazuje až dokumentární hodnoty - jak v inscenačním ztvárnění, tak v mluvě jednotlivých postav, v autenticitě narkomanského prostředí.


17-4-08
LINEUP
 Tento týden můžete dorazit do Ponorky na tyto zajímavé akce:
17-4-08 : projekce dokumentu Oči pro Tibet
18-4-08 : XXTRA RODEO, WERDIKT SQUADRA, CKN CIGO - free mic, bary
19-4-08 : dj Novotňák - 60s - 90s disko trisko bejby.


6-4-08
NEXT WEEK
 Pár informací o příštím víkendu v Ponorce:
V pátek 11-4-08 proběhne v kralupský hudební díře párty PONORKA ON ACID - ACID TEKNO PARTY
Djs: SpacePatrol acid workerz / mix&live (Aaw, Ada), UandU (Q.r.k), Spiritual (David). Těšte se na 4KW speciál sound a mohutný 700mW KVANT RG-PRO / 3 barevný laser!!! Vlezný je šest pětek.
V sobotu pak můžete dovalit na koncik kapel TŘI SESTRY revival banda a nelahozevského valchcore undergroundu VLASATÝ ŽÁROVKY = mejdan jak má bejt.


V nejbližší době není v plánu žádná akce.28-11-08
RADIO$TARS2-6-20
Bongo
kdy bude zase XXXtrarodeo?